Kožené řemínky pro Apple Watch

Kvalitní ručně vyráběné kožené řemínky pro hodinky Apple Watch z přírodní kůže vyrobené v České republice. Vybrat si můžete z mnoha materiálů a barev šití.

Všechny řemínky jsou šité pouze ručně jemným sedlářským stehem a jsou vyrobeny z těch nejlepší přírodních kůží.

Na výběr jsou kožené řemínky na hodinky Apple Watch z hovězí kůže, ale i z exotických kůží např. Shell Cordovan, Horween Chromexcel Krokodýlí, Ještěrčí, Kozlečiny, Teletiny, Pštrosí, Žraločí a dalších zajímavých a originálních kůží.

Na ruční šití mám na výběr z mnoha barev nití, takže si můžete vytvořit vlastní kombinaci řemínku. Možné jsou i různé tvary řemínku na přání.

Kožený řemínek pro hodinky Apple Watch je vyroben pouze ručně pomocí ručního sedlářského nářadí bez použití strojů, což zaručuje dlouhou životnost řemínku oproti klasické manufakturní výrobě.

Všechny kožené řemínky jdou samozřejmě vyrobit i pro jiné hodinky než Apple Watch. Fantazii se určitě meze nekladou.

Možná je i ražba monogramu nebo textu v mezích velikosti řemínků.

Základem je vždy 100% česká řemeslná ruční práce a ty nejkvalitnější materiály.

 

Tip
Ručně šitý kožený řemínek pro hodinky Apple Watch z krásné italské kůže Barva kůže - TAN (světle hnědá) Řemínek je vyrobený ze dvou vrstev kůže Ručně prošitý po celé délce - na výběr několik barev nití Italská přírodní kůže Tloušťka řemínku přibližně 3 mm Včetně adaptérů pro hodinky Apple Watch Barvu adaptérů napište do poznámky
1 990 Kč
 
Na objednávku
Nahoru
Další produkty
54 položek celkem